شروع عضویت آنلاین در جامعه ی تولیدکنندگان و خریدارنِ خدمات و سرویسهای فنّیِ کراسکو

نکته : لطفا” چند دقیقه وقت بگذارید و به دقت تمامی مطالب این صفحه از ابتدا تا انتها را مطالعه کنید زیرا تمام مطالب به یکدیگر مرتبط میباشند.

COVID-19: ( مسئولیت اجتماعی ) : در شرایط همه گیری کرونا و چالشهای پر فراز و فرود متأثر از این ویروس بسر میبریم، بنابراین ما در کراسکو فرآیندی منعطف در بستر اینترنت و سایت کراسکو به جهت ایجاد آنلاین فرصتهای شغلی و جایگزینی استخدام و مصاحبه های حضوری با ثبت نام و عضویت آنلاین تمام فرصتهای شغلی و مصاحبه های شغلی آنلاین، پدید آورده و از همین طریق در دسترس قرار داده ایم.

کراسکو…اینجا چه خبره؟!

درود و سلام به تمامی عزیزان

اینجا سعی کردیم فرصتی رو فراهم کنیم که تمام کسانی که قصد دارن هر کالا یا محصولی رو تولید کنند و به هر دلیلی قصد دارن یه قستهایی از مراحل تولیدشون را از طریق بُرون سپاری به دیگران بِسپارند، تو این صفحه بتونن تمام نقطه نظراتشون و دغدغه هاشون رو بطور واقعی و دقیق به تیم کراسکو ارسال کنند

چرا باید این فرم رو ارسال کرد؟

مگه کراسکو چطوری میتونه به تولید کمک کنه؟

طبق بررسی های ما در کراسکو:

تولیدکنندگان به چند دلیل عُمده اقدام به بُرون سپاری بخشی از تولید خودشون میکنند:

1.قصد دارند هزینه هاشون رو پائین بیارند.

2.قصد دارند تعداد نیروی انسانی متخصص و غیر متخصص کمتری در استخدام خود داشته باشند.

3. قصد دارند فضای کاری در مساحت کوچکتر داشته باشند.

4.قصد دارند از زمان بهره ببرند و پروسه ی تولیدشون، در فاصله ی زمانی کوتاهتری به سرانجام و محصول نهایی برسه، و زودتر محصول رو به بازار عرضه کنند.

5.قصد دارند ماشین آلات و دستگاههای سخت افزاری و نرم افزاری کمتری خریداری کنند و از مستهلک شدن سرمایه خود جلوگیری کرده و در واقع از سرمایه ثابت خود در بخش سرمایه در گردش استفاده کرده و بهره ی بالاتری ببرند.

و…

درکراسکو توانسته ایم مجموعه ای را گرد آوریم که شامل بخشهای متمرکز و غیرمتمرکز متعدد میباشد و کراسکو با اتِّکا به پتانسیل بالای مجموعه خود اقدام به همکاری با تولیدکنندگان خُرد و کلان میکند و  در این زمینه در صنعت پوشاک و مبلمان و سنگهای ساختمانی و…توانسته بالاترین رضایتمندی تولیدکنندگان را بدست بیاورد و خدمات با استاندارد بالایی را ارائه دهد.

فرآیند آغاز همکاری چگونه است؟

درخواستهای همکاری ارسال شده را با دقت بررسی میکنیم و در صورت که متقاضی اطلاعات کامل و مفیدی را از طریق فرم موجود در همین صفحه به کراسکو ارسال کرده باشد ( تمامی آیتمهای پیش بینی شده در فرم با اطلاعات مفید بارگزاری شده باشد )، تقاضای ایشان به دقت بررسی شده و قطعا” به جهت آغاز همکاری با ایشان تماس حاصل خواهد شد.