عضویت در سایت

حریم خصوصی

با توجه به اینکه کراسکو احترامی خاص برای حریم شخصی کاربران قائل است، اما برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست مینماید تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای "پردازش "، "ارسال سفارش"، اطلاعاتی مانند "آدرس"، "شماره تلفن و ایمیل" مورد نیاز میباشد، و همینطور در کراسکو در برخی مواقع نیازمند دریافت "کدملی و شماره شبا بانکی و یا شماره کارت وحساب بانکی" میباشیم، لذا از آنجا که کلیه ی فعالیت‌های کراسکو قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت میپذیرد و طی فرآیند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر میگردد، لذا وارد کردن اطلاعاتی مانند "نام "،"کد ملی" برای اشخاص حقیقی یا "کد اقتصادی" و "کد ملی" برای خریدهای سازمانی الزامیست.

همچنین آدرس ایمیل (پست الکترونیک) و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت مینمایند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌ های رسمی و مورد تائید مشتری میباشد، و همه ی  مکاتبات و پاسخ‌های کراسکو از طریق آنها صورت می پذیرد، لذا درج آدرس، ایمیل، شماره تماس‌ های همراه و ثابت توسط مشتریان کراسکو، به منزله مورد تائید بودن صحت آنها میباشد، و در صورتی که این موارد مهم به صورت صحیح یا کامل درج نکرده باشید، کراسکو جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتریان محترم، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست نماید.

کراسکو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی مشتریان و کاربران را در سمت و سو و در جهت خطی مشی کراسکو و رعایت قوانین سایت فروشگاهی کراسکو ویرایش نماید. لذا اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر یا مشتری یا کاربر مهمان، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، کراسکو می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید.

مشتری می‌تواند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش خود وارد نماید و کراسکو فقط برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد نمود.

همچنین کراسکو ممکن است برای ارتباط با مشتریانش، تحقیقات بازاریابی  و بهینه سازی محتوای وب سایت از برخی اطلاعات استفاده نماید، و برای اطلاع رسانی رویدادها و خبرها، خدمات و سرویس‌های ویژه ، برای اعضاء و مشتریان  وب سایت کراسکو  ایمیل یا پیامک ارسال کند. در صورتی که مشتریان مایل به دریافت ایمیل و پیامک‌ها  نباشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه کراسکو را در پروفایل خود لغو نمایند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است به هیچ عنوان به فرد دیگری فاش نفرمائید تا از هرگونه سوءاستفاده احتمالی جلوگیری و پیشگیری شود.

هویت شخصی مشتریان و کاربران برای کراسکو  محرمانه میباشد، و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی نماید، مگر اینکه با اجبار حکم قانونی و قضایی کشور و مراجع ذی صلاح باشد.

کراسکو همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده مینماید، با پروتکل سرور و لایه‌های امنیتی کراسکو و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

اگر تمایلی به دریافت ایمیلها و خبر نامه های کراسکو ندارید، میتوانید بر روی کلمه لغو عضویت کلیک بفرمائید. کراسکو امیدوار است که تجربه خریدی لذت بخش  و امن را داشته باشید.

در صورت وجود هرگونه سئوال٬ لطفا" با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

شماره های تماس:

65293056 021 (پاسخگویی در ساعات اداری 8 الی 16)

3100139 0993 (پاسخگویی در ساعات اداری 8 الی 16)

3334597 0990 (پاسخگویی در ساعات اداری 8 الی 16)

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان:

استان تهران-شهر شهریار-ابتدای خیابان ولیعصر(عج)-بازار بزرگ ولیعصر-طبقه ی منفی یک-پلاکP49

کدپستی:

3359119481

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:60)

ورود به سایت

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ بازیابی رمز عبور